Galaeria Factory

Manufaktura zrzeszająca wyjątkowych projektantów i artystów. Galaeria Factory to produkty wykonywane ręcznie, przy użyciu najlepszych, szlachetnych i sprawdzonych materiałów, dzieła artystyczne pokazujemy w najlepszych galeriach całego świata.


Artyści

Joanna Rusin

Joanna Rusin

Tworzy głównie unikatowe dekoracje wnętrz i alternatywne dywany pobudzające wyobraźnię użytkownika. Jej innowacyjne projekty, wykonywane na indywidualne zamówienie, podkreślają wyjątkowy charakter wnętrz i osobowość jego mieszkańców.

DARIO MERCONII

DARIO MERCONII

Projektant kreujący industrialne meble, oświetlenie oraz inne elementy wyposażenia wnętrz. Jego dzieła powstają z surowej stali.Nietuzinkowe koncepcje w połączeniu ze starannym wykonaniem zadziwiają swoją prostotą, wygodą i jednocześnie niepowtarzalnością. Są praktyczne i funkcjonalne ale nietuzinkowe.

Adrian Purgał

Adrian Purgał

Grafik i projektant wzornictwa. Tworzy wyjątkowe grafiki, których tematyka dotyka człowieka, jego codzienności przenosząc ją w zupełnie inny wymiar. W swoich pracach personifikuje ludzkie lęki, słabości i pragnienia. Swoją twórczość rozszerzył także o projektowanie lamp betonowych.

Bogumił Gala

Bogumił Gala

Designer, artysta, założyciel sklepu Galaeria.com. Pomysłodawca pierwszej w Polsce aukcji designu europejskiego, zorganizowanej przez jeden z najbardziej szanowanych domów aukcyjnych  w Polsce i na świecie REMPEX. Na rynek wypuścił serię mebli  GBPOWER NEW LIFE. Dziś swoje działania skupia na projektowaniu lamp betonowych i mebli nawiązujących do stylistyki lat 50-tych, 60-tych, 70-tych.