Sklep galaeria.com w obecnym kształcie działa od 2015 roku jako miejsce skupiające amatorów i pasjonatów dobrego designu. Z pełnym zaangażowaniem i pasją szukamy dla Was unikatów designu europejskiego ubiegłego stulecia, mebli industrialnych, przedmiotów po redesignie, współczesnego designu nawiązującego do tych stylów, a także dzieł wyjątkowych artystów.

Jeśli urządzasz mieszkanie, lub jesteś projektantem i chcesz nadać wnętrzu niepowtarzalny urok zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą. Znajdziesz tu meble projektantów LAT 50-TYCH, 60-TYCH, 70-TYCH, NIEMIECKIEGO BAUHAUSU, INDUSTRIALU, DESIGNU DUŃSKIEGO, POLSKIEGO, CZESKIEGO ART DECO i wiele innych. Jeśli cenisz unikalność i prestiż, w naszej ofercie znajdzie się dla Ciebie wiele perełek takich jak np. ręcznie wykonane meble z czarnego dębu, lampy Luisa Poulsena.

• Wierzymy, że z nasza pomocą nadasz swojemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Będziesz czuć się w nim wyjątkowo.
• Wierzymy, że unikalność i wygoda naszych mebli sprawi, że ich użytkowanie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
• Wierzymy, że wnętrze to druga skóra.

Jeśli chciałbyś lepiej poznać artystów, style i być na bieżąco z wydarzeniami zapraszamy do śledzenia naszego bloga. Na naszym facebooku i instagramie  możesz tez podglądać , jak wygląda praca za kulisami, poznać wiele ciekawych faktów dotyczących designu i naszej działalności.


Porównaj 0

No products

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie