PIERWSZE W POLSCE TARGI KREATYWNOŚCI. ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO!

PIERWSZE W POLSCE TARGI KREATYWNOŚCI. ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO!

Z ostatniej chwili !!!!
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Pierwszych w Polsce Targach Kreatywności. Do zobaczenia już dzisiaj w Nadarzynie.


W dniach 2-3 grudnia br. w najnowocześniejszym centrum targowo-wystawienniczym w naszym kraju odbędą się Targi kreatywności, czyli impreza jakiej  w Polsce jeszcze nie było!

Nasze  wydarzenie  to pierwsze Targi Kreatywności w Polsce, które mają na celu wprowadzenie nas w niezwykły świat pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Impreza skierowana jest przede wszystkim do rodzin, ale również do przedsiębiorców poszukujących dla swoich firm atrakcji i niezwykłych przeżyć.

Zarówno w pierwszej, pilotażowej edycji, jak i w każdej kolejnej chcemy skupiać przedsiębiorców posiadających kreatywne produkty, zabawki tworzone z pasją, odzież hand made, produkty ekologiczne,  innowacyjne rozwiązania technologiczne,  organizujących aktywny wypoczynek oraz prowadzących warsztaty.

Nie zabraknie też atrakcji – jedną z nich będzie supernowoczesny szybowiec Kapitana Jerzego Makuli, który opowie o technice lotniczej. Będzie również strefa kreatywnych rozwiązań, artystów zajmujących się nietuzinkowym wykończeniem wnętrz, efekty dekoracyjne, powłoki mikrocementowe, zielone ściany z mchu i wprowadzających na rynek materiał do nadruku dowolnej grafiki na dowolnej powierzchni (Wolf in Design) oraz wiele innych.
TARGI KREATYWNOŚCI

W dniach 2-3 grudnia br. w najnowocześniejszym centrum targowo-wystawienniczym w Polsce odbędą się Targi kreatywności, czyli impreza jakiej jeszcze nie było.


MIEJSCE

Targi odbędą się w międzynarodowym centrum targowo-kongresowym PTAK WARSAW EXPO. Na doskonale przygotowanej powierzchni wystawienniczej przybyli goście będą mogli podziwiać ekspozycje najbardziej kreatywnych firm z całego kraju.

Opublikowano 2018-04-05 0 377

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być  zalogowany aby napisać komentarz.

Archiwum Bloga

Kategorie Bloga

Ostatnie komentarze

No comments

Szukaj na blogu

Porównaj 0
Prev
Next

No products

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie