ZAPRASZAMY NA ARENA DESIGN I HOME DECOR 2017 NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POZNAŃSKICH

ZAPRASZAMY NA ARENA DESIGN I HOME DECOR 2017 NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POZNAŃSKICH


„Chciałbym opowiedzieć Wam pewną historię. Wyobraź sobie drewno, które ma 4500 lat. Tyle lat ma też łódź faraona Cheopsa wydobyta spod piramidy w Gizie. Właśnie wtedy narodził się dąb, który po wiekach oczekiwania stał się czarnym dębem – polskim hebanem i który po tysiącach lat możemy pokazać w godnej go formie. Przeszedł długą drogę od meandrów Pilicy przez laboratoria, deski kreślarskie, po to by pojawić się w moich projektach jako komody – proste w swym kształcie i zachwycające głębią koloru stworzonego przez matkę naturę. Nazywam się Bogumił Gala i jestem założycielem Galaeria Factory. Będzie mi bardzo miło gościć Państwa, aby porozmawiać o wyjątkowości polskiego hebanu.”

Nowoczesne meble z czarnego dębu


„Czarny dąb był początkiem – kiedy czekał na nadanie mu formy godnej tego skarbu, w zaciszu pracowni w Piotrkowie Trybunalskim rodziły się pełne światła, faktury i koloru wspólne projekty moje i Adriana Purgała. Połączyła nas pasja do tego, co piękne i unikatowe. Tak powstała kolekcja betonowych lamp nawiązujących swoim kształtem do industrialnych obiektów miejskich i natury. Cel, jakim nam przyświecał to stworzyć obiekt, który swoim kolorem i fakturą opowie historię tego, czym jest beton i jak powstają nasze lampy. Patrząc na nie – jesteś w stanie wyobrazić sobie jak ręcznie tworzy się każda ich warstwa, jak próbkujemy kolory i co robimy dla uzyskania unikatowej faktury.”

Nowoczesne design, lampy betonowe


Podczas gdy Bogumił Gala i Adrian Purgał pochłonięci byli pracą nad projektowaniem swoich betonowych kolekcji, w pracowni obok rodziły się artystyczne metalowe „stworzenia” w postaci stojących lamp projektu Dario Merconii. Gigantyczna metalowa żyrafa i nosorożec, eksponujące oryginalną formę i piękno surowego metalu, jednocześnie tworzące ciepłą, intymną atmosferę wokół siebie po wypełnieniu światłem.

Nowoczesna rdza, lampy metalowe, oświetlenie


Zapraszamy na nasze stoiska, szykujemy wiele niespodzianek.


Nowoczesne meble designerskie

Opublikowano 2018-04-05 0 370

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być  zalogowany aby napisać komentarz.

Archiwum Bloga

Kategorie Bloga

Ostatnie komentarze

No comments

Szukaj na blogu

Porównaj 0
Prev
Next

No products

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie